Makseviisid

MAKSEVIISID

E-poe maksetingimused ja tellimuste käsitlemine

  • Peale ostu vormistamist tuleb Teie ekraanile ettemaksuarve. Teie tellimuse täitmisele võtmiseks, peab ettamaksuarve tasumisele kuuluvast summast tasuma 100%. Ettemaksuarve saadetakse Teile ka automaatselt e-postiga.
  • Ostude eest saate tasuda kasutades pangalinki(SAMPO, SWED, SEB), krediitkaardiga(VISA, mastercard), pangaülekandega tellimuse kinnituse alusel või Cofi järelmaksuga.
  • Peale ettemaksuarve tasumist väljastatakse Teile paberkandjal arve koos tellitud toodetega. Soovi korral väljastame teile arve ka digitaalsel kujul.

E-poes tehtud tellimusi käsitletakse tööpäeviti kella 8:00st kuni 17:00ni. Kui vormistate e-poes tellimuse peale tööpäeva lõppu, nädalavahetusel või riigipühadel, siis võetakse teie tellimus töösse järgmisel tööpäeval.

Näiteks: vormistate tellimuse reede õhtul kell 21:15, siis võetakse teie tellimus töösse esmaspäeval.

 

Interneti kaardimakse (Visa, MasterCard)

Peale tellimuse vormistamist suunatakse klient makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas.
Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.